2008 - Reymontsport

REYMONTSPORT.PL
Przejdź do treści

2008

Galerie imprez
XIII Pogoń za Rektorem, 11 października 2008
Apetyt na więcej pozostał...

Kolejna pogoń za nami. Pozostał niedosyt, młodzież nie dopisała. Za to inne szkoły zorientowały się już, że to znakomita okazja, aby oprócz przyjemności wynieść z udziału w tej sympatycznej imprezie także atrakcyjne nagrody. Stół tenisowy ucieszył młodzież 12 LO, my zjedliśmy tradycyjne śniadanie, ale apetyt pozostał:) Następnym razem będzie lepiej! A pomijając aspekty rywalizacji spacer wokół jeziora Maltańskiego w pięknym, jesiennym słońcu to cudowna rzecz. Warto tam pójść i drepcząc sobie powoli odpocząć od zgiełku ulic i hałasu.(PM)

I Międzyszkolny ZSO CUP w piłce nożnej, 18 września 2008
Pierwsze Puchary ZSO w piłce nożnej.

Piłka nożna jest obok siatkówki koronną dyscypliną w naszej szkole. Pierwsza międzyszkolna impreza piłkarska zorganizowana została przez prof. Łukasza Berczyńskiego, który sam jest aktywnym zawodnikiem. Był m.in. bramkarzem Warty Poznań. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: Poznańska Szkoła Chóralna, VI Liceum Ogólnokształcące, Gimnazjum nr 1 oraz dwie drużyny gospodarza zawodów – Zespołu Szkół Odzieżowych. Zwyciężyło LO nr 6 przed naszym ZSO i Gimnazjum nr 1.(PM)

I Turniej Czwórek Mieszanych w piłce siatkowej, 13 marca 2008
Dla chcącego nic trudnego.

Ta nietypowa impreza o nietypowej nazwie jest pomysłem prof. Pawła Musiała. Jak wiadomo w naszej szkole króluje płeć piękna, a chłopcy są w zdecydowanej mniejszości i trudno byłoby sklecić choćby jedną reprezentację klasową. Aby i oni mogli stawać w szranki siatkarskich pojedynków drużyny startujące w turnieju są mieszane, czyli że tworzą je chłopcy i dziewczęta. Klasa i wiek nie grają roli, a zabawa jest przednia, bo gdy się kocha to, co się robi jest to oczywiste. W tej pierwszej - pionierskiej imprezie udział wzięło 5 drużyn. Mało? Ale ileż radości wniosły do życia sportowego poczciwej Odzieżówki przez te kilka godzin trwania turnieju:) (PM)

Wróć do spisu treści