2013 - Reymontsport

REYMONTSPORT.PL
Przejdź do treści

2013

Galerie imprez
WF na lodowisku Chwiałka - październik
Lekcja wf w MK Bowling

Pewnego dnia drogą mailową dotarła do nas niezwykle ciekawa oferta. Centrum Rozrywki MK Bowling zaprosiło nas na darmową godzinę dobrej zabawy w ramach promocji oferty „Kręgle z klasą”. Nie wahaliśmy się ani chwili. Ponieważ szukamy różnych sposobów na atrakcyjne zajęcia sportowe, było to jak przysłowiowa gwiazdka z nieba. Dwoje nauczycieli wraz z 20-osobową grupą dziewcząt,  7 października o godzinie 14.00 wkroczyło radośnie na teren nowocześnie wyposażonej sali. Założyliśmy specjalne obuwie do gry i rozsiedliśmy się na wygodnych kanapach czekając na rozpoczęcie rywalizacji. Z zainteresowaniem rozglądaliśmy się po barwnie urządzonym pomieszczeniu z idealnie wypolerowanymi torami, na końcu których bieliły się poustawiane charakterystycznie nasze ofiary-kręgle. Podzieliliśmy się sprawnie na 4,5-osobowe drużyny, komputery zostały uruchomione i rozpoczęło się pełne emocji toczenie. Ważne było, aby dobrać odpowiednią do swoich możliwości i rozmiaru paluszków kulę, aby nie scalić się z nią na stałe:) Muszę przyznać,że jest co kulać i z pewnością przy dłuższej rozgrywce kondycja bardzo się przydaje. Wszyscy dawali z siebie co tylko mogli, choć nie zawsze to, co chcieli:) Zabawa była przednia i gdy nieubłaganie minęła nasza  godzina na torze, już wiedzieliśmy, że taka lekcja jest warta powtórzenia. Zatem jest już kolejny pomysł na ciekawe zajęcia.(P.M.)

XV Bieg Chrobrego - 27 października 2013

W piątek, 27 września, już po raz piętnasty Zarząd Wielkopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Poznaniu zorganizował Bieg Chrobrego, na starcie którego zameldowała się ogromna liczba amatorów biegania ze szkół podstawowych,gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.
       Również nasi uczniowie z powodzeniem reprezentowali Odzieżówkę w kilku kategoriach wiekowych.W biegu  gimnazjalistów na dystansie 1500m Hubert Chlebowski zajął 6 miejsce.  Gimnazjaliści stanowili najliczniejszą 16-osobową grupę naszej reprezentacji . 9 osób stanowiła grupa juniorów  z rocznika 96-97, którzy mieli do pokonania dystans 2000m.
Gratulujemy całej reprezentacji!
(J.S.)

Wróć do spisu treści